6. В одному ящику 15,3кг картоплі, що на 1,8кг менше ніж у другому, і на 1,7кг більше, ніж у

третьому. Скільки кілограмів картоплі у трьох ящиках разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Панина Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1)15.3+ 1.8=17.1(kг)-kaртоплі в другому ящику;

2)17.1-1.7=15.4(kг)-kaртоплі у третьому ящику;

3)15.3+17.1+15.4=47.8(kг)

Відповідь:у трьох ящиках разом 47.8kг kaртоплі.