батько син і донька знайшли разом 200 білих грибів батько і син знайшли 175 грибів а сини і донька

96 грибів скільки грибів знайшла кожен із них​

Ответы на вопрос

Отвечает Король Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

200-175=25 (стільки знайшла донька)

96-25=71(стільки знайшов син)

175-71=104(знайшов батько)