Периметр трикутника дорівнює 290 см.Одна з його сторін у 8 разів більша за другу,яка на 70 см менша

від третьої.Знайдіть сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Папышев Андрей.

Ответ:Нехай х см АС тоді

8хсм Вс

х+70см АВ

Оскільки Р трикутника = 290 см,то складемо рівняння:

х+8х+х+70=290

10х+70=290

10х=220

х=220÷10

х=22-АС

22+70=92см-АВ

8×22=176см-ВС

Пошаговое объяснение: