15+70(5•5):60 + 1200​


Ответы на вопрос

Отвечает Олеськів Яна.

Сначало мы множем , в душках 5×5=25 потом 15+25 = 40 потом 60÷40= 1,5 потом мы додаем 1200+1,5= 1201,5 И ми розв'язали приклад!

Пошаговое объяснение:

Потрібно , спочатку робити в душках потім додавання а потім ділення і віднімання або додавання