Знайти периметр і площу прямокутника, якщо довжина його 8см, а ширина на 2 см коротша. Накресли цей

прямокутник.

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Александра.

довжина: 8см

ширина: 8-2=6см

периметр: (8+6)×2= 28

площа: 6×8=48