До першого магазину відправили1265 цукрового піску,до другого- на 375 кг більше, а до третього -

2/5 того, що відправили до першого та другого магазинів разом. Скільки кілограмів цукрового піску відправили до третього магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитришин Саша.

Ответ:

1162кг

Пошаговое объяснение:

1)1265+375=1640(кг)-сахарного песка во 2 магазине;

2)1265+1640=2905(кг)-сахарного песка в 1 и 2 магазине;

3)2905*2/5=1162(кг)-сахарного песка в 3 магазине.