У виразі 207-200 ×4 поставити дужки так щоб після обчислення отримати 28


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Ответ:

28

Пошаговое объяснение:

(207-200)*4=7*4=28

Отвечает Николаева Алина.

Ответ:

(207-200)*4

Пошаговое объяснение: