бична сторона ривнобедреного трикутника доривнюе 15 см а высота проведенадо основы 9 см знайдить

площу трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Максим.

Ответ:

108см²

Пошаговое объяснение:

Назвемо трикутник ABC, де AB i BC - Бічні, а ВD - Висота, проведена до основи

Розгланемо трикутник ABD, де ∠D=90°

За теоремою Піфагора:

AD=\sqrt{AB^{2}-BD^{2}  }=12

AC = 2AD=24

S_{ABC} = \frac{1}{2} * 24*9=108