Знайдіть значення виразу, обираючи зручний порядок дій: 358 – (158 + 317).


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонтов Егор.

Ответ:

-117

Пошаговое объяснение:

358 – (158 + 317)=358-475=-117