Знайди суму коренів рівнянь(х-1.9)*0,2=7і(х-0,8)*1,5=4,5рівняння розв'язати і розписали повністю

допоможуть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Олег.

Ответ:

40.7

Пошаговое объяснение:

(х-1.9)*0.2=7

х-1.9=7/0.2

х-1.9=35

х=35+1.9

х=36.9

(х-0,8)*1,5=4,5

х-0,8=4.5/1.5

х-0,8=3

х=3+0.8

х=3.8

х1+х2=36.9+3.8=40.7