Знайди значення виразів: 1)а:5+23,якщо а=35; 2)а×4+36,якщо а=6. Підкажіть будь-ласка як це

правильно розв'язати

Ответы на вопрос

Отвечает Дромашко Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Баранов Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а : 5 + 23, якщо а = 35

35 : 5 + 23 = 7 + 23 = 30

а * 4 + 36, якщо а = 6

6 * 4 + 36 = 24 + 36 = 60