Даю 15 балів Одне із чисел у 4 рази більше за інше,а їх середнє арифметичне дорівнює 57,98.Знайди

ці числа ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

хай друге число х

тоді перше число 4х

Складаємо рівняння

(4х+х)/2=57,98

5х=57,98*2

5х=115,964

х=115,92/5=23,192  це друге число

а перше 23,192*4=92,768

Пошаговое объяснение: