50 б.!!!!!!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО , ДО 25.04 Знайди наступні два члени арифметичної прогресії та суму

перших чотирьох членів, якщо a1=7 і a2=-1,9 . a3= a4= S4=

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Дмитрий.

Відповідь:

S4=-25,4

Покрокове пояснення:

d=-1,9-7=-8,9

a3=7+2(-8,9)=-10,8

a4=7+3(-8,9)=-19,7

S4=((7-19,7)/2)*4=-25,4

Отвечает Корнюшкина Злата.

Ответ:

a3= -10,8

a4= -19,7

s4= -25,4

Пошаговое объяснение:

a2=a1+n

n=a2-a1= -1,9-7=-8,9

a3=a2+n= -1,9-8,9= -10,8

a4=a3+n= -10,8-8,9= -19,7

s4=a1+a2+a3+a4=7-1,9-10,8-19,7= -25.4