Будь-ласка допоможіть!!! У троьх цехах заводу 270 верстатів. У першому в тричі більше ніж у

третьому , а в другому -на 20 верстатів більше ніж у третьому. Скільки верстатів у кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+3х+х+20=270

5х=270-20

5х=250

х=50-3 цех

2цех 50+20=70

3 цех 50*3=150