Сума двох чисел дорівнює60 Одне із чисел у 3 рази більше за інше Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Дарья.

Ответ:

15, 45

Пошаговое объяснение:

3x + x = 60

4x = 60

x = 15

3 * 15 = 45

60-45 = 15

Отвечает Серапиао Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15 і 45

Єдине правильне число

15*3 дорівнює 45

45+ 15 дорівнює 60