30 балів!!! Периметр трикутника АВС =5.5 дм .Сторона ВС в 1.2 рази довша за сторону АВ а сторона АС

на 0.7 дм довша за сторону АВ .Зайти довжину кожну сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Козина Мария.

Відповідь:

АВ=1,5дм

ВС=1,8дм

АС=2,2дм

Покрокове пояснення:

Р=АВ+ВС+АС

Нехай х-коефіцієнт пропорційності, тоді АВ=х,ВС=1,2х, а АС=0,7+х

Маємо рівняння:

1,2х+х+0,7+х=5,5

3,2х=5,5-0,7

Х=1,5

АВ=1,5

ВС=1,8

АС=2,2