Задача. За 12 альбомів та 8 зошитів заплатили 26 грн. Альбом на 0,5 грн. дорожчий за зошит. Скільки

коштує альбом і скільки зошит?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимчик Вікторія.

Ответ:

альбом 1,5 грн

зошит 1 грн

Пошаговое объяснение:

12х+8у=26

х=у+0,5

12(у+0,5)+8у=26

12у+6+8у=26

20у=20

у=1 (вартість зошита)

х=1+0,5=1,5 (вартість альбома)