Пів сума чисел y та 7 дорівнює їх добутку . Скласти рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.

Ответ:

y=7/13

Пошаговое объяснение:

(7+y)/2=7y

14y=7+y

14y-y=7

13y=7

y=7/13