СЕРЕДНЄ АРИФМЕТИЧНЕ двох чисел дорівнює 2,4 причому одне з них у 5 разів більше іншого .Знайдіть ці

числа

Ответы на вопрос

Отвечает Кладова Ангелина.

Ответ: нехай одне число буде Х тоді друге буде 5Х

(X+5X)÷2=2,4

6X÷2=2,4

6X=2,4×2

6X=4,8

X=4,8÷6

X=0,8 перше число

0,8×5=4 друге число

Пошаговое объяснение: