При якому значенні а корінь рівняння 5а -2x=2a+3x дорівнює -3


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Женя.

х = -3 - корень уравнения

Подставим значение х в уравнение

5а - 2 · (-3) = 2а + 3 · (-3)

5а + 6 = 2а - 9

5а - 2а = -9 - 6

3а = -15

а = -15 : 3

а = -5

Вiдповiдь: при а = -5.