Маса півнів дорівнюють 4,6 кг,4,8 кг,4,1кг,і 4,3 кг.Знайдіть середню масу півня


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасичева Виктория.

Ответ:

(4,6+4,8+4,1+4,3)÷4=17,8÷4=4,45