Жарыска әр топта 6 адамнан 3ұлдар тобы және 9кыз кыз келді .Жарыска барлығы неше адам келді?​


Ответы на вопрос

Отвечает Магамедов Апанди.

Ответ:

Всего 27 человек.

Пошаговое объяснение:

Мальчиков- 3 гр., по 6 чел.

Девочек - 9.

Всего- ? детей.

Ұлдар -3 топ, 6 баладан.

Қыздар -9.

Барлығы-?

6×3=18(ұ) - ұл

18+9=27(б) - барлығы ( всего)