Допоможіть, будь ласка! Сталева кулька об’ємом 〖5см〗^3 має масу 39 г. Яку масу має кулька об’ємом

〖2,5см〗^3, зроблена з тієї ж сталі.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Кирилл.

Ответ:

5^3=(2.5*2)^3

обьем в 8 раз меньше

значит кулька будет весить в 8 раз меньше

m=39/8г

Пошаговое объяснение: