З одного місця одночасно в одному напрямі виїхали два велосипедисти. Яка відстань буде між ними

через 1,5 години, якщо вони їдуть зі швидкостями 13,6 км/год і 12,5 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Иван.

Ответ: 1,65 кілометрів

Пошаговое объяснение: 1) 13,6 × 1,5 = 20,4км (перший велосипедист)

2) 12,5× 1,5 = 18,75 км (другий велосипедист)

3) 20,4 - 18,75 = 1,65 км (відстань між ними)