Поїзд проїхав 160 км. За першу годину він подолав 48% цієївідстані, а потім зупинився. Коли поїзд

проїхав більшу відстань: до зупинки чи після? На скільки? Будь ласка срочно і з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Валерия.

Ответ:

Після зупинки проїхав на 6,4 км більше.

Пошаговое объяснение:

1) 160 • 0,48 = 76,8 (км) - до зупинки;

2) 160 - 76,8 = 83,2 (км) - після зупинки;

3) 83,2 - 76,8 = 6,4 (км) - після зупинки на стільки проїхав більше.

Відповідь. Після зупинки проїхав на 6,4 км більше.

Отвечает Жданова Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

160:100*48=76,8км проїхад до зупинки. 160-76,8=83,2км проїхав після зупинки більше на 83,2 км