Знайдіть корінь рівняння 3(х + 2) - 4 = х + 2. варианты 3 -1 0 немає коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Малинин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3(х+2)-4=х

3х+6-4=х

3х-х=4-6

2х = -2

х= -2 : 2

х=-1