Мотузка довжиною 59,9 м розризали на дві частини так що одна з нихна 14,5м бильша ниж друга знайти

довжину кожной частини допоможіть розвязати

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Иван.

Покрокове пояснення:

1) x + x + 14.5 = 59.9

2x = 59.9 - 14.5

2x = 45.4

x = 45.4 : 2

x = 22.7 (м) - довжина однієї частини мотузки;

2) 59.9 - 22.7 = 37.2 (м) - довжина другої частини мотузки.

Отвечает Кенжебаев Айсат.

Отв

Пошаговое объяснение:

Позначаємо одне значення через x, тоді друге дорівнює x+14.5.

Складаємо рівняння:x+x+14.5=59.9

Розв'язуємо рівняння: 2x= 45.4

x=22.7

Тоді перше значення 22.7, а друге 37.2.