Розв'язати задачу : Сума двох чисел дорівнює 138.Знайдіть ці числа ,якщо 2/9 одного з них дорівнює

80 % другого. *

Ответы на вопрос

Отвечает Райковський Сергій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80%=80/100=4/5

х+у=138                х+у=138

2/9x =4/5 y          x=18/5y=3,6y  

     4,6y=138

      y=1380/46=30

      y=30

      x= 108