у хлопчика 90 маків 1:5 Марко про природу а 1:6 про космос скільки разів маків про природу і космос

у хлопчика ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бордюг Коля.

Ответ:

90*1/5 = 18 (м.)- про природу.

2) 90*1/6 = 15 (м.)- про космос.

3) 15+18 = 33 (м.)- про природу і космос разом.

Відповідь: 33 марок про природу і космос разом.

Пошаговое объяснение: