Перше число на 8 більше за друге 1/4 від першого числа дорівнює 50% від другогоЗнайди числа


Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ:

первое число = 18

второе число = 8

Пошаговое объяснение:

х - второе число

х+8 - первое число

50% : 100% = 0,5 - перевели в десятичную дробь

1/4 = 0,25

(х+8) * 0,25 = 0,5х

0,25х + 2= 0,5х

0,5х - 0,25х = 2

0,25х = 2

х = 2 : 0,25

х = 8 - второе число

8+8 = 16 - первое число

Проверка:

16*1/4 = 4

8:100*50 = 8*0,5 = 4