Ширина прямокутника дорівнює 4,8 см що становить 0,6 його довжини обчисліть периметр і площу


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Виктория.

Ответ:

15.4 і 13.9

Пошаговое объяснение:

4.8 *0.6=2.9

Площа=4.8*2.9=13,9

Периметр=(4.8+2.9)*2=15,4