Знайдіть середнє арифметичне коренів рівнянь 2x+4.74=9.6; 3x-0.37=1.61; 55.61-0.8x=4.25.


Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Даня.

Ответ:

1)x=(9,6-4,74)÷2

x=2,43

2)x=(1,61+0,37)÷3

x=0.66

3)x=(55,61-4,25)÷0.8

x=64,2

2,43+0,66+64,2=67,29

67,29÷3=22,43