Периметр прямокутника 42 см, а довжина 12 см. Обчислити площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Панина Анастасия.

Ответ:

108см²

Пошаговое объяснение:

1. Периметр прямокутника дорівнює сумі всіх його сторін

   У прямокутника сторін - 4, вони попарно рівні, тому

   периметр прямокутника: Р=2*(а+b), де а,b - сторони

   Отже:  42=2*(а+12)

               42:2=а+12

               21=а+12

                а=21-12

                а=9(см) - ширина прямокутника

2.Площа прямокутника дорівнює: S=a*b, отже S=9*12=108см²