Вантажний автомобіль пооїхав 240 км за 4 год. Який шлях проїде за цей час легковий автомобіль

,швидкість якого в 1.26 раза більша від швидкості вантажного автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Тешаев Руслан.

Ответ:

302.4 км

Пошаговое объяснение:

1)240:4=60 (км\год) -  швидкість вантажного автомобіля

2) 60*1.26=75.6 (км\год) -  швидкість легкового автомобіля

3) 75.6*4=302.4 (км)