Велосипедист проїхав 22,5 км за 1,8 год Скільки кілометрів проіде велосипедист якщо рухатиметься

2,4 год с такою самою швидкістю ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Султан.

Пошаговое объяснение:

1)22,5:1,8=12,5(км/год)-швидкість велосипедиста

2)12,5*2,4=30(км)-відстань