Розкрий дужки і спрости вираз: -(7-a)-25 1) Вираз без дужок (порядок запису доданків не змінюй)

2)Вираз після спрощення ( першим записуй число)

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарев Андрей.

Ответ:

-(7-a)-25=-7+a-25=-32+a

Пошаговое объяснение: