Школа, дім та магазин розташовані на одній прямій. Школа розташована між магазином і домом.Відстань

від дому до школи у 7 разів більша, ніж від школи до магази­ну. Визначте довжину шляху (у м) від дому до школи, якщо відстань від дому до магазину 560 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Дергачёв Мирослав.

а по русски?

KrulShikoСереднячок

Объяснение:

6х+х=490

7х=490

х=70

70×6=420(від дому до школы