Відстань від дому до школи у 6 разів більша, ніж від школи до магази­ну. Визначте довжину шляху (у

м) від дому до школи, якщо відстань від дому до магазину 490 м і школа, дім та магазин розташовані на одній прямій. Школа розміщена між домом і магазином.

Ответы на вопрос

Отвечает Белюнова Катюша.

Ответ:

6х+х=490

7х=490

х=70

70×6=420(від дому до школы)

70(від школи до магазину)

Пошаговое объяснение: