Площа прямокутника 78,2 кв. см, а одна з його сторін – 46 см. Знайти периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Халявенко София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=a*b,   78,2=a*46,  a=78,2/46=1,7

P=(a+b)*2=(1,7+46)*2=47,7*2=95,4(см)