Периметр прямокутника 11,2 см, одна з його сторін на 2,4 см більша за сусідню. Знайти площу

прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Dubelt Diana.
Одна сторона x
другая x+2,4

2(x+x+2,4)=11,2
x+x+2,4=5,6
2x+2,4=5,6
2x=5,6-2,4
2x= 3,2
x=1,6

одна сторона= 1,6
другая 1,6+2,4= 4

ответ: 1,6 и 4 см