А)Үлестірімділік қасиеттін қолданып ,өрнектерді ықшамда 7×+2× 11у-3у 9а+6а 13с-3с


Ответы на вопрос

Отвечает Макарьев Денис.

Ответ:

7*+2* Түсініксіз

11y-3y=8y

9a+6a=15a

13c-3c=10c

Пошаговое объяснение: