У Марини було 40 зошитів в клетку це 0.8% всіх зошитів. Скільки всього зошитів​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Данил.

Ответ:

5000 зошитів (тетрадей).

Пошаговое объяснение:

40=0,8%

х= 100%

40×100÷0,8=5000

Проверка÷

5000-0,8%= 4960

5000-4960= 40(т)

или

5000÷100×0,8=40(т)