Очень прошу, помогите!! На столі лежала пачка зошитів. Спочатку взяли 30% цих зошитів, а потім -

75% зошитів, що залишились.. Після цього на столі залишилося 14 зошитів. Скільки було зошитів в пачці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаев Сапар.

Ответ:

56 зошитів

Пошаговое объяснение:

l1 = 30% - спочатку взяли

l2 = 75% - потім ще взяли 45% і загалом отрималось 75

l = 100

n3 = 14

n - ?

l3 - ?

Розв'язання

1) l = l1 + l2 + l3 >> l3 = l - l1 - l2 = 100 - 30 - 45 = 25 % - з 14 зошитів

2) n = \frac{n*l}{l3} =\frac{14*100}{25} = 56 - всього було зошитів у пачці