Середнє арифметичне трьох чисел — 17. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5разів

більше третього, а друге в 1,5 рази(-ів) більше третього. Перше число дорівнює .Друге число дорівнює .Третє число дорівнює .​

Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Аня.

Ответ:

31,875; 6,375; 12,75

Пошаговое объяснение:

x - 3-е число.

(2,5x+0,5x+x)/3=17

4x=17·3

x=51/4=12,75 - 3-е число.

2,5·12,75=31,875 - 1-е число.

0,5·12,75=6,375 - 2-е число.