Знайдіть числове значення виразу (0,5а-4)×у якщо а=42,у=0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Саша.

Ответ:

(0,5а-4)×у якщо а=42,у=0,2

0.5*42=21

21-4=17

17*0.2=3.4