У магазині жіночого одягу було 2500 суконь і костюмів.1/50 всієї продукції становили костюми,решта

сукні.скільки було суконь в жіночому магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2500-2500*1/50=

2500-50=2450