Земельна ділянка для будівництва складу має форму прямокутника. Довжина ділянки на 2 м більша від

її ширини, а площа дорівнює 63 м. Знайдіть більшу сторону ділянки (у м).​

Ответы на вопрос

Отвечает Одонец Ирина.

Ответ:

9 м

Пошаговое объяснение:

Нехай x (м) - ширина ділянки, тоді (x + 2) (м) - довжина ділянки. Площа прямокутника - добуток довжини та ширини.

x*(x + 2) = 63

x² + 2x - 63 = 0

D = 2² - 4*1*(-63) = 4 + 252 = 256

x1 = (-2 + √256)/2 = (-2 + 16)/2 = 14/2 = 7 (м)

x1 = (-2 - √256)/2 = (-2 - 16)/2 = -18/2 = -9 - від'эмне число

Тому x = 7 (м) - ширина, 7 + 2 = 9(м) - довжина.