СРОЧНОООО Земельна ділянка для будівництва складу має форму прямокутника. Довжина ділянки на 5 м

більша від її ширини, а площа дорівнює 84 м2. Знайдіть більшу сторону ділянки (у м).

Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Відповідь: 12 м

Покрокове пояснення:

х м - ширина ділянки;

(х+5) м довжина ділянки.

S=a*b

Х(х+5)=84

Х^2 + 5х - 84 =0

D=25+336=361

x1= -12 не задовільняє умову

х2= 7 м ширина ділянки

х+5=12 м довжина ділянки