Автомобіль їхав 2год зі швидкістю 66 км/год і 3год зі швидкістю 73 км/год.Знайдіть його середню

швидкість на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Артем.

U=66KM

t=2год

S=66*2=133km

U=73

t=3

S=73*3=219

Вообще середня швидкість =66+73 =139;. 139:2=69.5км/год