Один катет прямокутного трикутника 70 см, а різниця гіпотенузи й іншого катета - 14 см. Знайдіть

периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кирович Валера.

Ответ:

420 см

Пошаговое объяснение:

a, b - катети

c - гіпотенуза

Нехай a = 70 см, b + 14см = c

a^2 + b^2 = c^2

70^2 + b^2 = (b+14)^2

4900 + b^2 = b^2 + 28b + 196

28b = 4900  - 196

b = 168 см

c = b + 14 = 182 см

Периметр трикутника a + b + c = 70 + 168 + 182 = 420 см